Gepersonaliseerde therapie Biosimulatie Markt Toekomstige en vroegere trends, toekomstige groei, omvang, grote vraag, sectoranalyse en prognoses 2028 - Digital Journal

2022-05-28 05:50:56 By : Ms. Suana xu

Hallo, waar ben je naar op zoek?De wereldwijde marktomvang van gepersonaliseerde therapie-biosimulatie bereikte in 2020 1.061,7 miljoen dollar en zal naar verwachting een omzet CAGR van 14,6% registreren tijdens de prognoseperiode, volgens de laatste analyse van Emergen Research.Toenemende incidentie van gevallen van terugval van geneesmiddelen en gevallen van resistentie tegen geneesmiddelen en toenemende toepassing van kwantitatieve systeemfarmacologie in geneesmiddelenontwikkelingsprocessen zijn enkele sleutelfactoren die de groei van de wereldwijde markt voor biosimulatie van gepersonaliseerde therapie stimuleren.Het rapport biedt een diepgaande analyse van het concurrentielandschap, samen met bedrijfsprofilering van de belangrijkste spelers die betrokken zijn bij de wereldwijde Gepersonaliseerde therapie-biosimulatie-markt.De auteurs van het rapport zorgen ervoor dat de lezers een grondige evaluatie van het leverancierslandschap krijgen en informeren hen over de huidige en toekomstige veranderingen die kunnen worden verwacht.De concurrentieanalyse die in het rapport wordt aangeboden, inspecteert het marktaandeel, de brutomarge, de productportfolio, het verbruik, de marktstatus en de technologieën van toonaangevende spelers die een aanzienlijk deel van de wereldwijde Gepersonaliseerde therapie-biosimulatie-markt beheersen.Ontvang een gratis voorbeeld-pdf-brochure @ https://www.emergenresearch.com/request-sample/785De ontwikkeling van geneesmiddelen is een langdurig, complex, veelzijdig en kostbaar proces, met een hoog percentage mislukkingen en een kleiner aantal geneesmiddelen dat door de Amerikaanse Food & Drug Administration (FDA) is goedgekeurd.Het lage slagingspercentage, de stijgende O&O-uitgaven, de stijgende incidentie van resistentie tegen geneesmiddelen bij onder meer kanker, epilepsie en tuberculose, zijn enkele factoren die de toenemende behoefte aan het inbouwen van biosimulatietechnieken voor de ontwikkeling van een nieuwe generatie geneesmiddelen stimuleren.De meerderheid van de patiënten vertoont resistentie tegen nieuwe gerichte geneesmiddelen of klassieke chemotherapeutische middelen en reageert niet op standaardbehandelingsopties voor kanker, zoals chemotherapie en bestralingstherapie, wat leidt tot een hogere kans op terugkeer van kanker.Het rapport bespreekt ook de belangrijkste spelers op de markt, zoals:Cellworks Group Inc., Certara USA Inc., Simulation Plus Inc., Schrodinger Inc., In Silico Biosciences Inc., Genedata AG, Physiomics plc, Insilico Biotechology AG, Chemical Computing Group ULC (CCG) en Evidera Inc.Enkele belangrijke hoogtepunten uit het rapport:Het softwaresegment zal naar verwachting het grootste omzetaandeel vertegenwoordigen tijdens de prognoseperiode als gevolg van de toenemende acceptatie van biosimulatiesoftware door farmaceutische en biotechnologische bedrijven, contractonderzoeksorganisaties, regelgevende instanties en academische en onderzoeksinstituten om het ontwikkelingsproces van geneesmiddelen en snelle technologische vooruitgang en hoger te versnellen. -gradatie in de software.De omzet van het oncologiesegment zal naar verwachting groeien met een snelle CAGR gedurende de prognoseperiode als gevolg van de stijgende prevalentie van kanker, toenemende acceptatie van een gepersonaliseerde geneeskundebenadering voor kankerbehandeling en toenemend gebruik van biosimulatieplatform om individuele respons op kankertherapieën te voorspellen en resistentie tegen geneesmiddelen bij kanker te minimaliseren patiënten.De inkomsten uit het geneesmiddelenontdekkingssegment zullen naar verwachting een aanzienlijk robuuste CAGR registreren gedurende de prognoseperiode als gevolg van het toenemende gebruik van biosimulatietechniek in het proces voor het ontdekken van geneesmiddelen, variërend van doelvalidatie, leadidentificatie, leadoptimalisatie tot productkarakterisering.Belangrijke vragen beantwoord in het rapport:Voor meer informatie over het rapport @ https://www.emergenresearch.com/industry-report/personalized-therapy-biosimulation-marketGepersonaliseerde therapie Biosimulatie Marktsegmentatie:Emergen Research heeft de wereldwijde biosimulatiemarkt voor gepersonaliseerde therapie gesegmenteerd op basis van product, therapeutisch gebied, eindgebruik van toepassingen en regio:Productvooruitzichten (opbrengst, miljard USD; 2018-2028)Therapeutic Area Outlook (Omzet, miljard USD; 2018-2028)Toepassingsvooruitzichten (opbrengst, miljard USD; 2018-2028)Eindgebruik Outlook (opbrengst, miljard USD; 2018-2028)Regionale vooruitzichten: (Inkomsten, USD miljard; 2018-2028)Noord-Amerika (VS) (Canada) (Mexico)Europa (Duitsland) (VK) (Frankrijk) (BENELUX) (Rest van Europa)Azië-Pacific (China) (Japan) (Zuid-Korea) (Rest van APAC)Latijns-Amerika (Brazilië) (Rest van LATAM)Klik hier om maatwerk te krijgen: https://www.emergenresearch.com/request-for-customization/785Hoofdstuk 1 bevat een introductie van de wereldwijde Gepersonaliseerde Therapie Biosimulatie-markt, samen met een uitgebreid marktoverzicht, marktomvang, productaanbod en een onderzoek van de marktfactoren, groeimogelijkheden, risico's, beperkingen en andere vitale factoren.Hoofdstuk 2 biedt een diepgaande analyse van de belangrijkste fabrikanten die betrokken zijn bij deze branche, samen met hun schattingen van verkoop en inkomsten.Hoofdstuk 3 gaat dieper in op het zeer competitieve terrein van de markt, waarbij de belangrijkste fabrikanten en leveranciers worden belicht.In hoofdstuk 4 heeft ons team de markt voor gepersonaliseerde biosimulatietherapie gefragmenteerd op basis van regio's, waarbij de verkoop, omzet en het marktaandeel van elke regio volgens de prognosetijdlijn worden onderstreept.Hoofdstukken 5 en 6 hebben de nadruk gelegd op de marktsegmentatie van gepersonaliseerde therapie biosimulatie op basis van producttype en toepassingBedankt voor het lezen van ons verslag.Neem contact met ons op als u vragen heeft over het rapport of de aanpassing ervan.Ons team zorgt ervoor dat het rapport het beste aansluit bij uw behoeften.Look Over-transcripties geleverd door Emergen ResearchBekijk ook eens onze andere rapporten:Laboratoriuminformatica @ https://www.emergenresearch.com/industry-report/laboratory-informatics-marketOzongenerator @ https://www.emergenresearch.com/industry-report/ozone-generator-marketPatiëntregistratiesoftware @ https://www.emergenresearch.com/industry-report/patient-registry-software-marketTopical Drug Delivery @ https://www.emergenresearch.com/industry-report/topical-drug-delivery-marketOpkomend onderzoek |Website: www.emergenresearch.comBezoek voor meer inzichten: https://www.emergenresearch.com/insightsOntdek onze Custom Intelligence-diensten |Adviesdiensten voor groeiDe post Gepersonaliseerde therapie Biosimulatie Markt Toekomstige en vroegere trends, toekomstige groei, omvang, grote vraag, sectoranalyse en prognoses 2028 verscheen eerst op Market O Graphics.Door Moskou gesteunde separatistische troepen in het oosten van Oekraïne zeggen dat ze Lyman hebben ingenomen, een strategische stad die belangrijke steden in het oosten met elkaar verbindt.Carolina Soto, een lid van de inheemse gemeenschap Mapuche in Chili, zegt dat gesprekken met de regering niet mogelijk zijn zonder officiële erkenning van de gemeenschap -...Moskou zet zijn offensief voort om belangrijke punten van de Donbas-regio te veroveren met meer bombardementen op woonwijken - Copyright AFP ARIS MESSINISPatrick...Lichamen van een politie-inval in Rio de Janeiro waarbij meer dan 20 vermeende drugshandelaren om het leven kwamen, vertonen tekenen van marteling en standrechtelijke executie.COPYRIGHT © 1998 - 2022 DIGITAL JOURNAL INC. Digital Journal is niet verantwoordelijk voor de inhoud van externe sites.Lees meer over onze externe koppeling.